Comparison Image 1
Comparison Image 2

Czyszczenie dachów skośnych i płaskich

Dbanie o prawidłowy stan dachu jest bardzo ważne. Jego nieprawidłowy stan techniczny dużo szybciej wpływa na pogorszenie stanu budynku, niż zanieczyszczona elewacja. Zarodniki mikrobiologiczne mają tendencję do rozsadzania dachówek podczas mrozów – a stąd tylko krok do powstania przecieku. O dalszych konsekwencjach wolimy nie wspominać.

Polecamy regularne przeprowadzanie czyszczenia dachówek – w niesprzyjających warunkach może być to konieczne nawet co 2 lata. Nasza firma przeprowadza profesjonalne czyszczenie dachówek i blachy wraz z impregnacją, a także naprawę papy termozgrzewalnej – usuwamy zielone  naleciałości z mchów i porostów, a także wszystkie zabrudzenia atmosferyczne
i komunikacyjne z całego dachu. Podejmujemy się przy tym drobnych napraw dekarskich. Rozmiar i nachylenie powierzchni nie mają dla nas żadnego znaczenia.

Mycie dachów przeprowadzamy metodą niskociśnieniową i wysokociśnieniową – w zależności od wieku, rodzaju i stanu dachówki. Korzystamy z bezpiecznej, biodegradowalnej chemii, która nie odbarwia innych powierzchni. Jesteśmy zawodowymi alpinistami, co pozwala nam na bezpieczne dostanie się w każde miejsce. Gwarantujemy, że nic nie umknie naszej uwadze.

Czyszczenie dachów dla klientów indywidualnych i dla klientów komercyjnych, instytucji publicznych, firm przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego! 600 686 812.

Usuwanie mchu i porostów

Wybierz dodatkowe usługi powiązane

Impregnacja

Malowanie

Kolce i siatki na ptaki

Serwis rynien

Przycinanie drzew, żywopłotów

Mycie wysokich okien, altan

Montaże, demontaże, reklamy

Serwis oświetlenia

Mycie kostki brukowej, murów

Zamiłowanie do wysokości przerodziło się u nas w normalną pracę – a jak wiadomo, gdzie pasja tam i rozwój. Od 10 lat rozszerzamy zakres naszej działalności, zdobywamy cenne doświadczenie
i cały czas myślimy nad kolejnymi innowacjami.

Dostajemy się wszędzie tam, gdzie inni nie dają rady, w bezpieczny sposób. Setki zadowolonych klientów i nasza satysfakcja sprawia, że możemy polecić się z czystym sumieniem.

Bezpieczeństwo

Dbamy o nie na każdym zleceniu – ponadto posiadamy certyfikaty IRATA, niezbędne uprawnienia (SEP, UDT), szkolenia i wymagane prawem badania lekarskie. OC do 450 000 zł.

Wieloletnie doświadczenie
Mamy 10 lat doświadczenia w pracach na wysokości i usługach alpinistycznych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

 

Gwarancja satysfakcji

Jesteśmy profesjonalistami i chęć uzyskania jak najlepszego efektu leży również w zakresie naszych potrzeb.

Dbamy o Klientów

Dzięki temu zaufało nam setki małych i dużych zleceniodawców. Słuchamy ich potrzeb i odpowiednio modyfikujemy metody działania.

Call Now Button