Mycie kostki brukowej, murów, tarasów

Przywracamy naturalny wygląd kostce brukowej i murom znajdującym się na terenie Twojej posesji. Dobieramy odpowiednią technikę mycia – wysokociśnieniową bądź niskociśnieniową – korzystając przy tym z bezpiecznych, biodegradowalnych detergentów, które nie zaszkodzą Twojemu ogrodowi.

Usuwamy wieloletnie zabrudzenia atmosferyczne i biologiczne, takie jak pleśnie, grzyby, mchy, algi i porosty, a także ciężkie do pozbycia się pozostałości po napojach, olejach, smarach, wyrobach bitumicznych i cementowych.

W 100% przywracamy naturalny wygląd kostki brukowej i murów.

Do mycia tarasów wykorzystujemy tylko technikę niskociśnieniową, ze względu na delikatną strukturę wyrobów drewnianych. Stosujemy odmienne, delikatniejsze detergenty, aby uzyskać ten sam zadowalający efekt, który dzięki impregnacji będzie cieszył na dłużej. Daj się zaskoczyć drugim życiem Twojego tarasu!

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 600 686 812.

Wybierz dodatkowe usługi powiązane

Impregnacja

Malowanie

Kolce i siatki na ptaki

Serwis rynien

Przycinanie drzew, żywopłotów

Mycie wysokich okien, altan

Montaże, demontaże, reklamy

Serwis oświetlenia

Mycie kostki brukowej, murów

Zamiłowanie do wysokości przerodziło się u nas w normalną pracę – a jak wiadomo, gdzie pasja tam i rozwój. Od 10 lat rozszerzamy zakres naszej działalności, zdobywamy cenne doświadczenie
i cały czas myślimy nad kolejnymi innowacjami.

Dostajemy się wszędzie tam, gdzie inni nie dają rady, a gdy już tam jesteśmy: myjemy, doczyszczamy, usuwamy plamy, malujemy, polerujemy, montujemy i wycinamy – zakładamy nowe, doradzamy, oferujemy zniżki, jesteśmy kulturalni, dbamy o Twoje otoczenie. Setki zadowolonych klientów i nasza satysfakcja sprawia, że możemy polecić się z czystym sumieniem.

Wieloletnie doświadczenie

Mamy 10 lat doświadczenia w pracach na wysokości i usługach alpinistycznych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Bezpieczeństwo

Dbamy o nie na każdym zleceniu – ponadto posiadamy certyfikaty IRATA, niezbędne uprawnienia (SEP, UDT), szkolenia i wymagane prawem badania lekarskie.

Dbamy o Klientów

Dzięki temu zaufało nam setki małych i dużych zleceniodawców. Słuchamy ich potrzeb i odpowiednio modyfikujemy metody działania.

Gwarancja satysfakcji

Jesteśmy profesjonalistami i chęć uzyskania jak najlepszego efektu leży również w zakresie naszych potrzeb.

Call Now Button